R.E.D. Tantsustuudio

Oled astunud sisse R.E.D. Tansustuudio virtuaalsest uksest – pole tähtis, kas uudishimust või informatsiooni vajadusest! Tähtis on otsus, kas liituda meie stuudioga ja särada rambivalguses või jääda aplodeeriva publiku rolli. Meil oli unistus – tegeleda asjadega, mis meile meeldib, olla märgatud, tunnustatud ja ümbritsetud inimestega, kellel on ühised huvid, kes üksteisest hoolivad ja kellega koos tehtud tegusid on hea meenutada – me teostasime selle unistuse!!!

Kindlasti on ka Sinul oma unistused. Mõned neist võibolla jäävadki unistusteks, kuid tihti on õigel ajal tehtud õige valik unistuste täitumise kuldvõtmekeseks. Kui Sinu unistuseks on tantsida showgrupis nautides publiku imetlevaid pilke, siis R.E.D. Tantsustuudio annab Sulle teadmised ja võimalused eneseteostamiseks laval.

Toredad treenerid ja koostegemise rõõm liidavad meid ühiseks pereks, kellega enne showd pabistada ja pärast õnnestumise rõõme jagada ning pühendumist nõudvatel treeningtundidel üksteist toetab ja innustab.

Ja kui aastate pärast koos käidud radadele tagasi vaatate, mõeldes – neid aastaid ei vahetaks ma mitte millegi vastu – siis on ka Teie unistus teoks saanud.

Kui sinus on peidus suur tahe tantsida ning igatsed lavale, siis anna endast teada redstuudio@riveta.ee

R.E.D. tantsutrupp ei ole suur, enamik meist on koos tantsinud mitu aastat. Ootame sind hea meelega endi hulka, kui sul on eelnev tantsukogemus, hea kohanemisvõime ja valmisolek erinevaid tantsustiile omandada.

Kohtumiseni treeningsaalis,
R.E.D Tantsustuudio

Eneli ja Diana

Treeningute ajad

E 18.00-19.30
T 18.30-20.00
N 18.30-20.00

Tasumine ülekandega:
Riveta Klubi
a/a EE171010220027438014 SEB
Selgitusse palume märkida, grupitähis (RED), treeningul osaleja nimi, treeningperiood.

Sularahas: kohapeal

R.E.D. stuudio demo 2013

R.E.D. Stuudio ja UNIQUE Act hetked:

Veel põnevaid hetki R.E.D. Stuudio tegemistest