Kutsu esinema

"RED Tantsustuudiol oli unistus – tegeleda asjadega, mis meile meeldib, olla märgatud, tunnustatud ja ümbritsetud inimestega, kellel on ühised huvid, kes üksteisest hoolivad ja kellega koos tehtud tegusid on hea meenutada – me teostasime selle unistuse!!!

kutsu

Kindlasti on ka Sinul oma unistused. Mõned neist võibolla jäävadki unistusteks, kuid tihti on õigel ajal tehtud õige valik unistuste täitumise kuldvõtmekeseks. Kui Sinu unistuseks on kogeda meeldivat tantsushowd, siis R.E.D. Tantsustuudio kaunitarid annavad Sulle selle võimaluse.

Femme Fatale

Tangolikud rütmid, kirg, dramaatika

Olete kõrvale jätnud argimured, viibite meeldiva seltskonnaga, hubases atmosfääris. Perfektsusest on veel puudu Tangolikud rütmid, mis põimitud kirgliku koreograafia, sharmikate tantsijatega „Femme Fatale“ – Tango, kui tants on kahe inimese vaheline intiimne ja kirglik suhe, shows on tantsijate partenriks publik nii visuaalselt kui emotsionaalselt. Antud tantsuetenduses näeb nii soolot, duetti kui ka ühisnumbreid ja lõpetuseks meeleolukas can-can.

Beautiful People

Beautiful PeopleGlamuurne kabaree programm pakub silmailu ning loob mõnusa meeleolu nii Teie sünnipäevadel, juubelitel, firmapidudel kui ka teistel olulistel tähtpäevadel, mida soovite suurejoonelislt tähistada. Miks mitte ka kallimale üllatuskingiks või meeleolukaks poissmeesteõhtuks.

Tantsushow stilistikas on kasutatud kaasaegset lähenemist, säravamate pärlitena tulevad esile teadatuntud charleston ning sensuaalne Too Darn Hot, milles publikut võluvad tüdrukute säravad naeratused ja väljapeetud kostüümid.

UNIQUE ACT

Teatraalne, särav, unikaalne tantsuline showetendus, mida ilmestab plastiline iluvõimleja.

Show valmis koostöös Kristin Pukka (koreograafia), Simo Kruusement (koreograafia), Eneli Rüütli (koreograafia), Ingrid Proos (kostüümid) New York

Tantsud on lahendatud humoorikalt ja stiilselt. “Elu kui tsirkus”-tantsupõrandal näete liikuvaid tsirkuse nukke, kui ka varietee tantsust unistavad koristajaid, värvi lisab hoogne boogie wonderland.

Show sobib esitamiseks Teie sünnipäevadel, juubelitel, firmapidudel kui ka teistel olulistel tähtpäevadel, mida soovite suurejoonelislt tähistada.

Meie loov kollektiiv on valmis lavastama ka spetsiaalselt teile meelelahutuslikku showprogrammi

Kontakt

Eneli Rüütli +372 552 2002
Diana Senkel +372 522 2685