Lasteteater Sõber

Kui mõelda – mis on meile oluline? Siis võime üles lugeda lugematul arvul oma unistusi ja lõpuks pika arutelu käigus jõuame kahe tähtsa teemani need on tervis ja hea sõber, kellele võid loota.

Nii arutledes jõudsime 2005 aasta suvel arusaamiseni, et teatrit saab teha mitut moodi kuid parim tulemus saavutakse lisaks näitlejameisterlikkusele just nende inimestega, kellel on sulle midagi erilist pakkuda ja kes soovivad olemasolevat ka teistega jagada.

 

Nii sündiski lasteteater SÕBER, kes koosneb profesionaalsetest näitlejatest, kellel on pikaajaline lavakogemus ja keda ühendab soov luua nii lastele kui ka täiskasvanutele vaatemänge, mis sisaldavad lisaks meeldivale elamusele ka oma sõnumit.

Meie näitlejate Taneli, Kadri ja Priiduga oled sa tõenäoliselt juba kohtunud kui oled juhuslikult  näinud lasteteatri Trumm näidendeid, milles pikaajaline kaasalöömine on andnud ka vajalikud oskused ja kogemused.

Kuigi meie põhitegevuseks on lastenäidendite lavastamine ja publikule esitamine oleme valmis ka aitama läbi viia Teie üritusi, olgu siis tegemist sünnipäeva, stiilipeo, jõulupeo või suvepäevadega.